Plaże-Andaluzji-Slowspotter Hiszpania Kamperem Cala De Aceite

5 ulubionych plaż na dzikim wybrzeżu Andaluzji

5 ulubionych plaż na dzikim wybrzeżu Andaluzji

Jako rodzina przejechaliśmy tę krainę trzykrotnie. Po raz pierwszy wynajęliśmy kamper poza sezonem w Hiszpanii na trzy tygodnie, aby przekonać się, czy podróżowanie z dziećmi również może stać się niezapomnianą wyprawą. I co się okazało? Zakochaliśmy się po uszy w tej formie podróżowania! Aż po dwóch miesiącach postanowiliśmy zakupić własnego kampera we Włoszech, mając długofalowy plan zwiedzania południowej Europy.
Od września 2022 roku podróżujemy naszym domem na kółkach, głównie w poszukiwaniu słońca i pięknych widoków. Wybraliśmy Hiszpanię, a jako nasz pierwszy cel obraliśmy region Andaluzji.

Wprawdzie naszych ulubionych plaż w Andaluzji jest o wiele więcej ale dziś trafiają na listę nasze najbardziej sentymentalne!
Polecamy szczególnie poza wysokim sezonem:)
.
📍Playa Rodalquilar, Cabo de Gata, Almeria
📍Playa Genoveses, Cabo de Gata, Almeria
📍Playa Cabopiño, prowincja Malaga
📍Playa Bolonia, prowincja Cadiz
📍Playa Cala de Aceite, prowincja Cadiz
📍Cala Enebro, Prowincja Cadiz

tekst alternatywny

Szukasz więcej miejsc w Andaluzji? Sprawdź nasz artykuł.

Jeśli szukacie sprawdzonych miejscówek kempingowych, nierzadko są to też kameralne i klimatyczne miejsca, tj. farmy, glampingi, czy prywatne tereny, to polecamy Wam zakup aplikacji Camperguru, której jesteśmy ambasadorem.
Z kodem: Slowspotter otrzymacie zniżkę.

Podaj dalej :)

Spodobał Ci się artykuł?
Slowspotter

Subiektywny przewodnik o podróżach w duchu slow travel. Rodzinnie wyruszamy w świat niespiesznych podróży, aby odnaleźć klimatyczne miejsca, w których czas wolniej płynie oraz historie, które inspirują do świadomego życia. W podróżach stawiamy na bliskość natury, świadomy wypoczynek, zdrową, lokalną kuchnię i wspieranie lokalnych społeczności.

Zobacz również...

0 0 votes
Article Rating
Zaloguj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x