Sound Experience Holistic Mallorca Slowspotter

Sound Experience czyli kąpiel w dźwiękach i wibracjach gongów i mis tybetańskich

Nasze wrażenia

Od zawsze lubiliśmy słuchać dźwięków mis tybetańskich i gongów podczas zajęć jogi, wprawiały nas w szybki stan relaksacji, trochę w stan pół świadomości.  Będąc na Majorce szukaliśmy ciekawych inicjatyw w duchu slow living, i jak tylko wyhaczyliśmy Sound Experience Savastis  wiedzieliśmy, że musimy tego doświadczyć. Gintare organizowała do tej pory sesje dźwiękowe tylko dla dorosłych ale widząc nasz zapał i entuzjazm szybko zdecydowała się na specjalną edycję z dziećmi.

Sound Experience Cala Deia Savastis Slowspotter Gongi

Sama droga do miejsca Sound Experience była przygodą. Gintare stworzyła niezwykłą przestrzeń, tajną kryjówkę, w sercu dzikiej natury, z widokiem na góry Tramuntana, niedaleko bardzo popularnej bo niezwykle położonej zatoki Cala Deia. Najpierw musieliśmy, jak w podchodach ze wskazówkami z WhatsAppa, odnaleźć mostek, przejść przez niego do lasu i udać się ścieżką kierując się w lewą stronę po schodach w górę. Okazało się to bardzo proste i zaraz znaleźliśmy Gintare. Piszemy o tym, aby ułatwić Wam drogę i odnalezienie tej magicznej krainy. Na miejscu ciepło przywitał nas uśmiech Gintare a widok i miejsce od razu wprawiły nas w stan zen.

Sound Experience Droga Mallorca Slowspotter
Savastis Mallorca Slowspotter Experience Droga3

Pewnie jesteście ciekawi czym jest samo tajemnicze Sound Experience?

Jest to doświadczenie kąpieli dźwiękowych z użyciem gongów, mis tybetańskich, ocean drums i innych instrumentów wykonanych z naturalnych materiałów. Skupienie naszego umysłu na wibracji pozwala uczestnikom na odcięcie się od rzeczywistości, wejście w stan głębokiego relaksu. Wibracje wprawiają Twoje ciało i umysł w lekki stan uśpienia, medytacji, dzięki czemu pozbywasz się wszelkich napięć i dostajesz dawkę pozytywnej energii. To taki masaż dźwiękiem od wewnątrz.

Początkowo obawialiśmy się uczestniczyć w tym wydarzeniu z tak malutkimi dziećmi, ale intuicja podpowiadała nam, że pozytywna energia nas dobrze poprowadzi. I nie myliliśmy się.  Nasze dzieci niczym zahipnotyzowane wpatrywały się w utalentowaną Gintare i jej magiczne zabawy dźwiękiem. Widzieliśmy jak zaczynają być bardziej spokojne i senne, położyły się koło nas na materacach i wsłuchiwały w różnorodne dźwięki. Poza tym Gintare stworzyła świetną przestrzeń z namiotem tipi, zabawkami, dzięki czemu dzieciaki miały swoje zajęcie, jak pod koniec zaczęły się szybciej wybudzać ze stanu pół-uśpienia. A my pierwszy raz od miesiąca leżeliśmy godzinę zrelaksowani i chłonęliśmy moment wszystkimi zmysłami.

Sound Experience Droga Mallorca Slowspotter Gong

Polecamy Wam bardzo jeśli lubicie tematy związane z przepływem energii, holistyczne zagadnienia związane z medytacją i zdrowiem. Jeśli macie możliwość, możecie wybrać się również w pojedynkę, zapewne doświadczenie będzie jeszcze bardziej intensywne bez  żadnych rozpraszaczy. My cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział nawet z dziećmi, na pewno dzięki temu one również miały świetną przygodę i zyskały pewną otwartość na nowe, niecodzienne doświadczenia.

Slowspotter Experience Slow Travel Mallorca
icon forest

Moce natury:

 • Góry Tramuntana
 • Morze (Cala Deia -15 min. na piechotę)
Tramuntana Mountais Slowspotter Sound Experience
Slowspotter Experience Sound Bath Mallorca
icon log cabin

W jakim klimacie?

 • Sekretna kryjówka w Parku Naturalnym z widokiem na góry
 • W otoczeniu buzującej przyrody
 • Ezoteryczna oaza dla zabieganych
 • Przyjacielski klimat otwartych relacji, poczucie wspólnoty
Gongi Slowspotter Sound Experience Savantis
Sound Experiene Savastis Slowspotter
icon tour guide

Dla kogo to miejsce?

 • Dla ceniących zaciszne miejsca z nieziemskimi widokami
 • Dla poszukujących sposobów na głęboką relaksację
 • Dla świadomych podróżników żyjących w zgodzie z naturą
 • Dla wrażliwych na muzykę i dźwięki
 • Dla szukających inspiracji i motywacji do życia
Slowspotter Experience Kapiel Dzwiekow Mallorca
Sound Bath Slowspotter Experience Slow Travel Mallorca Budda
icon care

A co dla ekologii?

 • miejsce stworzone bez ingerencji w otaczającą naturę
 • naturalne materiały w wystroju wnętrz
Sound Experience Droga Mallorca Slowspotter.
Slowspotter Experience Sound Experience

Zobacz nasze video

Podaj dalej :)

Spodobał Ci się artykuł?
Slowspotter

Subiektywny przewodnik o podróżach w duchu slow travel. Rodzinnie wyruszamy w świat niespiesznych podróży, aby odnaleźć klimatyczne miejsca, w których czas wolniej płynie oraz historie, które inspirują do świadomego życia. W podróżach stawiamy na bliskość natury, świadomy wypoczynek, zdrową, lokalną kuchnię i wspieranie lokalnych społeczności.

Zobacz również...

0 0 votes
Article Rating
Zaloguj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x