Hiszpania kamperem-edycja-Andaluzja

“Hiszpania kamperem. Edycja: Andaluzja” – przewodnik

Jak  zaczęła się nasza przygoda?

[marka własna] Skąd pomysł na podróż: “Hiszpania kamperem”.

Cześć! Jesteśmy Slowspotter. Jesteśmy rodziną 2 + 2, która nie umie usiedzieć w miejscu. Niczym wagabundzi wyruszamy w świat niespiesznych podróży, podczas których odkrywamy dla Was miejsca blisko natury, gdzie czas płynie wolniej. Podróżujemy świadomie, z szacunkiem dla otaczającej przyrody i lokalnych ludzi. Zamiast ilości, stawiamy na jakość doświadczeń.

Jednym z nich jest camperlife, odkrywanie dzikich miejsc z perspektywy domu na kółkach, dostęp do natury na wyciągnięcie ręki, a przede wszystkim prawdziwa wolność w podróży. Co ciekawe, tak się w tym zakochaliśmy, że tuż po 3-tygodniowej wyprawie kamperem do Hiszpanii kupiliśmy własny dom na kółkach, w którym obecnie tu zimujemy! Teraz chcemy podzielić się z Wami naszą przygodą, którą spisaliśmy na kartach przewodnika w formie e-booka “Hiszpania kamperem. Edycja: Andaluzja”

Slowspotter-Wood-and-Paper-kamper-podróże-kamperem

Nim urodziły się nasze dzieci, sami podróżowaliśmy kamperem po zachodnim wybrzeżu Ameryki. Teraz wspólnie z nimi chcieliśmy sprawdzić nieco bliższą i bezpieczna destynację, jaką stanowi Hiszpania. Jest to bardzo dobry kierunek na początek przygody z kamperem. Dzięki temu, że sami doświadczyliśmy podróży w “domu na kółkach”, możemy podzielić się z Wami wskazówkami, które pomogą Wam w zaplanowaniu własnej wyprawy.

Slowspotter Kamperem W Usa
Jak Zaplanować Podróż Kamperem Do Hiszpanii Slowspotter

Wiemy jednak, że na początku wydaje się to skomplikowane, rodzi się wiele pytań, zarówno jeśli chodzi o wynajem kampera, jego wyposażenie, zasady panujące w danych kraju, jak i o wybór klimatycznych miejsc do spania, tych „na dziko” i odpłatnych. Lista pytań zdaje się nie mieć końca. Dlatego stworzyliśmy kompleksowego e-booka, w którym dzielimy się naszym doświadczeniem, poradami praktycznymi oraz miejscami, które odkryliśmy w trakcie naszych podróży po słonecznej Andaluzji. Aby wakacje stały się niezapomnianąi beztroską przygodą, najlepiej jest się do nich dobrze przygotować.

Spis Treści Hiszpania Kamperem Edycja Andaluzja Slowspotter

Dla kogo jest ten e-book

 • Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kamperem
 • Dla osób szukających inspiracji na podróż kamperem
 • Dla osób, które wybierają się kamperem do Andaluzji
 • Dla osób, które szukają klimatycznych miejscówek w Andaluzji
 • Dla świadomych podróżników
 • Dla rodzin z dziećmi, ale też dla wszystkich niespiesznych podróżników
 • Dla osób, które chcą mieć beztroskie i niezapomniane wakacje
Przykładowe Road Trips Hiszpania Kamperem Slowspotter
Slowspotter-Hiszpania-kamperem

Dlaczego Andaluzja?

Andaluzja to jeden z najbardziej popularnych regionów na podróże kamperem. Tu, ze względu na pogodę, niesamowicie różnorodną przyrodę i wielkie przestrzenie, możemy spotkać ludzi podróżujących z całej Europy. Więcej przeczytasz w naszym e-booku.

Slowspotter Cala Del Aceite Cadiz Conil De La Frontera 3

Co znajdziesz w naszym e-booku

 • Przygotowanie do podróży kamperem w Hiszpanii: porady praktyczne
 • Zasady kamperowania w Hiszpanii
 • Jak wybrać kampera i gdzie go wypożyczyć
 • Aplikacje ułatwiające planowanie podróży
 • Ile to kosztuje? Przedstawiamy przykładowy kosztorys podróży kamperem
 • Kuchnia Andaluzji. Inspiracje
 • Zakupy. Ceny w Hiszpanii
 • Noclegi. Gdzie i w jaki sposób nocować kamperem
 • Przewodnik po Andaluzji kamperem: prowincje Almeria, Malaga, Kadyks, Huelva
 • Nasze ulubione miejscówki
 • Przykładowe road tripy
 • Slow travel – dlaczego warto zwolnić. Dzielimy się naszą inspiracją.
Ile To Kosztuje Hiszpania Kamperem Slowspotter

Najlepiej poza sezonem

Zachęcamy do road tripu poza wysokim sezonem; naszym zdaniem jest to najlepsza pora na podróże kamperem w Andaluzji. Puste plaże, nieustające słońce, niewielu turystów, ciepło, ale nie za gorąco, a do tego niższe ceny. Przy najpiękniejszych plażach parkingi stają się dostępne dla kamperów, co latem jest nierealne. Będziecie mieć tez większą wolność i elastyczność w podróży.

Slowspotter Cala Del Aceite Cadiz Conil De La Frontera 1

W Slowspotter promujemy świadomą turystykę, w naszym e-booku znajdziecie inspiracje i miejsca przez nas sprawdzone, które odwiedziliśmy sami bądź które zostały nam polecone przez zaprzyjaźnionych podróżników. Są to często miejsca i miasta poza utartym szlakiem, które niełatwo jest wytropić samemu, a gwarantują wyjątkowe przeżycia. Dlatego w e-booku znajdziecie również adresy nietypowych miejsc z unikalną atmosferą, stworzone w harmoniii z naturą, w otoczeniu buzującej przyrody, takie jak: parki przyrody, miejsca na dziko, ekofarmy, slow miejscówki, agro-kempingi czy wyjątkowe kempingi.

Slowspotter Tarifa Eco Spirit Sniadanie

Mamy nadzieję, że udało nam się zainspirować Was do podróży po Andaluzji. Jeśli jest to Wasza pierwsza podróż kamperem do Hiszpanii, polecamy się do tego przygotować aby mieć beztroskie wakacje. Zachęcamy do przeczytania artykułu o naszej pierwszej podróży po Andaluzji tutaj.

Jeśli macie jakieś pytania śmiało piszcie do nas na info@slowspotter.pl bądź łapcie na Instagramie. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem.

Życzymy Wam przede wszystkim niespiesznej podróży i niesamowitej przygody!

Slowspotter
Martyna, Andy, Laura i Jeremi!

Slowspotter-kamper-Laika-Iveco
icon smartphone

Gdzie znajdę więcej informacji?

Chcesz otrzymać pierwszy rozdział w prezencie?

Podaj dalej :)

Spodobał Ci się artykuł?
Slowspotter

Subiektywny przewodnik o podróżach w duchu slow travel. Rodzinnie wyruszamy w świat niespiesznych podróży, aby odnaleźć klimatyczne miejsca, w których czas wolniej płynie oraz historie, które inspirują do świadomego życia. W podróżach stawiamy na bliskość natury, świadomy wypoczynek, zdrową, lokalną kuchnię i wspieranie lokalnych społeczności.

Zobacz również...

5 1 vote
Article Rating
Zaloguj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x