Video

W naszych filmach staramy się wydobyć to co prawdziwe i warte doświadczenia.
W kadrach pokazujemy nasze autentyczne przeżycia.

Stara Szkoła Wysoka Wieś

Dom Gościnny położony na Wzgórzach Dylewskich na Mazurach. Pieczołowicie odrestaurowany budynek Starej Szkoły  z 1893 r. Już po przekroczeniu progu czujesz magię tego miejsca.

Dalej Nie Idę

Samodzielny drewniany dom, zbudowany zgodnie z ideą ecoscaping – harmonijnej przyrodniczo architektury, używając ekologicznych materiałów. Położony wśród lasów, łąk i jezior Suwalszczyzny.

Górski Azyl

Góralski dom z widokiem na Tatry, Rysy, Pieniny, położony w idealnej lokalizacji, niedaleko jeziora Czorsztyńskiego. Prawdziwy azyl dla poszukujących oddechu od miasta.

Niebo do Wynajęcia

Położony na Warmii, duży przeszklony dom na skarpie z większą ilością pokoi, z widokiem na jezioro Isąg. Polecamy szczególnie na rodzinne wakacje.

Villa Greta

To azyl dla rodzin z dziećmi, to bliskość przyrody, to miejsce znane w regionie Dolnego Śląska z najwyższej jakości slow foodu.

Dom nad Łąkami

Miejsce położone między Ustką a Rowami, w cichej nadmorskiej miejscowości – Dębina – tuż obok Słowińskiego Parku Narodowego. To kryty strzechą dom pełen jodowanego spokoju.

Willa Drewniana Róża/Domki nad Stawem

Agroturystyka oraz nowoczesne domki w stylu scandi położone na wysokości 680 m n.p.m., pod Śnieżnymi Kotłami w Karkonoszach, gdzie zapominasz o dolinach codzienności.

Camp SPA

Prezentujemy to niezwykłe miejsce na ziemi – leśne SPA- ściśle związane z przyrodą, stworzone przez lokalnych artystów. Po przekroczeniu drzwi zaczyna się inny świat pełen niespodzianek.

Zagroda Kuwasy

Zagroda Kuwasy to wyjątkowo położone miejsce, gdzie codziennie o poranku nasłuchiwaliśmy dźwięków niczym w amazońskiej dżungli…

Chatta Huba

Widok z tego miejsca  powala, raduje, inspiruje, motywuje, pogrąża w refleksji, przeszliśmy chyba wszystkie stany emocjonalne. Niezwykłe jest to, jak można żyć w rytmie natury, w rytmie zmieniających się widoków gór i zalewu Czorsztyńskiego.

Kwaśne Jabłko – ekologiczna agroturystyka na Warmii

Kwaśne Jabłko to ekologiczne siedlisko położone pośród warmińskich łąk, pól, w otoczeniu lasu. Pyszny slow food, klimat otwartych relacji przy dużym stole

Folwark Wrzosówka

Agroturystyka w komfortowym wydaniu, położona u stóp Gór Izerskich z widokiem na Karkonosze.

Folwark Wąsowo

Połączenie historii, pysznej kuchni i klimatycznych wnętrz. To ekologiczne gospodarstwo, agroturystyczne, położone niedaleko Poznania.

Mini bio bazarek – Wzgórza Dylewskie

Bazarek przy Starej Szkole Wysoka Wieś na Mazurach. Jest to lokalna inicjatywa gdzie można skosztować prawdziwie organicznych produktów.

Czekamy na Was

Wspólna akcja Slowhop x Slowspotter x Gospodarze. W 2020 w wyniku I fali pandemii wiele lokalnych miejsc w Polsce potrzebowało wsparcia. Stąd powstał pomysł na akcję #CzekamyNaWas zachęcający do podróżowania i tym samym wspierania lokalnej społeczności.

Andalucia

Slowspotter podbija słoneczną Andaluzję. W ramach współpracy z portalem Ładnebebe tropimy dla Was

miejscówki pod hiszpańskim słońcem.

Bieszczady

Slowspotter po raz pierwszy rusza w Bieszczady. Był to okres pandemii, więc nie wszystkie atrakcje były otwarte ale za to najwieksza atrakcja – dzika natura była na wyciągnięcie ręki.

Ski & Sun Apartments

Tym razem Slowspotter wyruszył w Izery aby sprawdzić najwyżej położony obiekt noclegowy w Polsce (oczywiście poza schroniskami) i to jeszcze w środku stacji narciarskiej. Myśleliście kiedyś o tym, że wychodzicie z miejscówki prosto do gondoli?

Bieszczady, 4 propozycje na nieśpieszne spacery z dziećmi

Cześć! Nazywam się Martyna. Od 3 lat wspólnie z rodziną prowadzimy przewodnik o lokalnych podróżach w Polsce (i w Europie) w duchu Slow Travel. Na co dzień wspólnie z rodziną wyruszamy w świat niespiesznych podróży, podczas których odkrywamy miejsca i robimy wycieczki, gdzie czas wolniej płynie…

Beskid Mały, Między Stawami i lokalne wycieczki

Tym razem Slowspotter rusza w malowniczy rejon Beskidu Małego. Piękne pasma górskie, lasy, jeziora i stawy. Bogata w przyrodę i znana Dolina Karpia. Jak zwykle zatrzymaliśmy się w klimatycznej miejscówce – Między Stawami – a stąd udajemy się na niespieszne lokalne wycieczki aby poznać otaczająca przyrodę i lokalny vibe.

Translate »