Andy Lodzinski Kiosk Slowspotter Hel - Plakaty

Nowatorskie plakaty podróżnicze od Slowspotter

Plakaty od Slowspotter

Bałtyk Andy Kiosk Slowspotter

Jak wiecie Andy, który jest tatą w ekipie Slowspotter oraz twórcą przepięknych kadrów zarówno zdjęciowych jak i filmowych, pochodzi z Londynu.

Kiedy przyjechał do Polski na studia magisterskie ASP,  tak się zauroczył zarówno polskim krajobrazem jak i sztuką, że zupełnie z pasji zaczął projektować plakaty inspirowane swoją drugą ojczyzną. Chciał też być aktywnym twórcą sztuki, aby promować Polskę na arenie międzynarodowej, która znana jest zazwyczaj tylko z Krakowa i Warszawy.  Pomogły mu na pewno w tym nasze rodzinne podróże Slowspotter, gdzie najczęściej odwiedzaliśmy miejsca bliskie naturze, mniej popularne, tam gdzie można poczuć prawdziwe odludzie.

Jako, że ja, Martyna, pochodzę z Warmii, pierwszym projektem Andiego, był plakat: “Jeziorko”, inspirowany odwiedzinami rodziny w Krainie Tysiąca Jezior.

pamiątki z Polski

Plakat Jeziorko. Inspirowany naszymi podróżami do Krainy Tysiąca Jezior na Warmii i Mazurach. Każdy żeglarz raz przybywszy do tej pięknej krainy, już zawsze wraca. Dowiedz się więcej i sprawdź różne formaty tutaj.

Plakaty są stworzone w estetyce “bold minimalism” , czyli prostota, kolor i geometria. Zauważyliśmy, że to sprawia iż,  wpadają w oko każdej generacji, od dzieci po seniorów.

Nasze plakaty pomagają nam rozwijać nasz podróżniczy przewodnik ale też mają głębszą misję – przenoszą nas w sentymentalne podróże do miejsc, które są dla nas ważne – czy to na wakacyjne destynacje, weekendowe wypady, czy po prostu do korzeni, do których lubimy powracać.

Slowspotter Plakat Hel

Plakat Hel. Inspirowany malowniczym Półwyspem Helskim, który szczególnie umiłowali sobie fani sportów wodnych.  Dowiedz się więcej i sprawdź różne formaty tutaj.

Jest to połączenie pasji do dobrego designu, prostoty jak i natury. W formie jest to minimalistyczny design wyrażony w geometrycznych wzorach.

Niezależnie czy jesteś Gospodarzem klimatycznej agroturystyki, czy właścicielem nowoczesnego mieszkania, nasze plakaty idealnie wkomponowują się w każdą przestrzeń, nadając jej ciepła, pozytywnej energii i charakteru. A przede wszystkim przywołują miłe wspomnienia.

Kto tworzy plakaty Slowspotter?

Autorem wszystkich prac jest Andy Łodziński, absolwent ASP w Warszawie i Sztuki Mediów w Londynie.  Znacie go też pewnie jako twórcę naszych pięknych video z podróży Slowspotter.

Bałtyk Andy Kiosk Slowspotter

Plakat Bałtyk. Inspirowany pięknym i dzikim Bałtykiem. Dowiedz się więcej i sprawdź różne formaty tutaj.

Plakat Las Andy Lodzinski Slowspotter

Plakat Las. Inspirowany spacerami po polskich, zielonych, pachnących lasach, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Europie.  Dowiedz się więcej i sprawdź różne formaty tutaj.

Cytrynka Plakaty

Plakat Cytrynka powstał  jako inspiracja po naszej wyprawie samochodem z namiotem do Andaluzji. Jest wesoły, ciepły i często wybieracie go jako numer jeden w butiku Slou na Bielanach. Dowiedz się więcej i sprawdź różne formaty tutaj.

Uczestniczyliśmy w targach desingu, gdzie nasze plakaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, często zachęcały do rozmów o podróżach, o miejscach, do których lubią wracać. Wiele osób pytało nas o dzielnice Warszawy, dlatego na prośbę naszych fanów, stworzyliśmy również kolekcje plakatów: “Dzielnice Warszawy”. Sprawdź inne wzory tutaj

Plakat Ursynów - Andy Łodziński - PLakaty

Nasze plakaty wybierają zarówno Gospodarze klimatycznych miejscówek, jak i miłośnicy designu do swojej własnej przestrzeni.

Są to także po prostu ludzie, którzy kochają naturę lub są miłośnikami podróży.

Jeśli masz pomysł na swój własny wzór plakatu, daj nam znać pod mailem. Jesteśmy otwarci na sugestie i niestandardowe projekty: slowspotter@gmail.com

Plakaty Mazury Andy Lodzinski Slowspotter Mock Up

Wybierając nasze plakaty, wspierasz nas, niezależnych twórców, podróżników, artystów. Nasze plakaty drukowane są na wysokiej jakości papierze, druk również jest wysokiej jakości – archiwalny pigmentowy. Około 20% wartości naszego plakatu to sam druk, ale dzięki temu jego żywotność będzie bardzo długa – kilkadziesiąt lat.

Druk i papier plakatowy jest delikatny, dlatego każdy plakat pakujemy w tubę, aby zabezpieczyć przed potencjalnym zniszczeniem.

Dziękujemy Ci bardzo, że tu jesteś. Przyjmij od nas rabat 10% na pierwszy zakup plakatu. Z kodem: friends zakupisz go na naszej stronie sklep.slowspotter.pl

icon smartphone

Gdzie znajdę więcej informacji?

Podaj dalej :)

Spodobał Ci się artykuł?
Slowspotter

Subiektywny przewodnik o podróżach w duchu slow travel. Rodzinnie wyruszamy w świat niespiesznych podróży, aby odnaleźć klimatyczne miejsca, w których czas wolniej płynie oraz historie, które inspirują do świadomego życia. W podróżach stawiamy na bliskość natury, świadomy wypoczynek, zdrową, lokalną kuchnię i wspieranie lokalnych społeczności.

Zobacz również...

0 0 votes
Article Rating
Zaloguj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x