Andaluzja kamperem

Andaluzja: 5 powodów, dla których warto ją odwiedzić podróżując kamperem.

Andaluzja – 5 powodów, dla których warto ją odwiedzić podróżując kamperem!

Jako rodzina przejechaliśmy tę krainę trzykrotnie. Po raz pierwszy wynajęliśmy kamper poza sezonem w Hiszpanii na trzy tygodnie, aby przekonać się, czy podróżowanie z dziećmi również może stać się niezapomnianą wyprawą. I co się okazało? Zakochaliśmy się po uszy w tej formie podróżowania! Aż po dwóch miesiącach postanowiliśmy zakupić własnego kampera we Włoszech, mając długofalowy plan zwiedzania południowej Europy.
Od września 2022 roku podróżujemy naszym domem na kółkach, głównie w poszukiwaniu słońca i pięknych widoków. Wybraliśmy Hiszpanię, a jako nasz pierwszy cel obraliśmy region Andaluzji.

Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą przygodą i zachęcić Was do wypróbowania tej formy podróżowania. Rozumiemy jednak, że na początku może się ona wydawać skomplikowana, rodzić wiele pytań – dotyczących zarówno wynajmu kampera, jego wyposażenia, obowiązujących przepisów w danym kraju, jak i wyboru urokliwych miejsc noclegowych, zarówno tych “dzikich”, jak i komercyjnych. Lista pytań może się wydawać niekończąca się. Z tego powodu przygotowaliśmy kompleksowego e-booka, w którym dzielimy się naszym doświadczeniem, praktycznymi poradami oraz miejscami, które odkryliśmy podczas naszych podróży po słonecznej Andaluzji. Aby wakacje stały się niezapomnianą i beztroską przygodą, warto się do nich odpowiednio przygotować.

Więcej informacji o e-booku tutaj 

Z kodem: Slowspotter zarezerwujesz kampera ze zniżką tutaj: Campiri.com

tekst alternatywny

Jeśli szukacie sprawdzonych miejscówek kempingowych, nierzadko są to też kameralne i klimatyczne miejsca, tj. farmy, glampingi, czy prywatne tereny, to polecamy Wam zakup aplikacji Camperguru, której jesteśmy ambasadorem.
Z kodem: Slowspotter otrzymacie zniżkę.

Podaj dalej :)

Spodobał Ci się artykuł?
Slowspotter

Subiektywny przewodnik o podróżach w duchu slow travel. Rodzinnie wyruszamy w świat niespiesznych podróży, aby odnaleźć klimatyczne miejsca, w których czas wolniej płynie oraz historie, które inspirują do świadomego życia. W podróżach stawiamy na bliskość natury, świadomy wypoczynek, zdrową, lokalną kuchnię i wspieranie lokalnych społeczności.

Zobacz również...

0 0 votes
Article Rating
Zaloguj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x