Slowspotter Foteliki Avionaut Slow Travel 4 Nad Ranem

Foteliki Avionaut – stworzone w Polsce z myślą o bezpieczeństwie naszych dzieci

Naszym zdaniem

Jako rodzina Slowspotter bardzo dużo podróżujemy samochodem zarówno po Polsce, jak i za granicę, często poza utartym szlakiem, po wyboistych drogach, w nieoczywiste miejsca na odludziu. Naturalnie odkąd pojawiły się w naszym życiu dzieci, zaczęliśmy zwracać większą uwagę na bezpieczeństwo w podróży. Dlatego zmieniliśmy samochód na większy SUV, naszą Volgę – tak nazwaliśmy naszego kompana podróży (nazwa powstała od połączenia słów Volvo + Olga). Tak już mamy, że nadajemy imiona również rzeczom, które towarzyszą nam w naszych przygodach niczym członkowie rodziny:)

Podczas naszych niespiesznych podróży bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo naszych dzieci. Z jednej strony temat fotelików wydawał się nam oczywisty – musimy je zakupić, najlepiej sprawdzone, bezwypadkowe i dobrej marki. Nasze foteliki otrzymaliśmy po Tymku, kuzynie Laury i Jeremiego, ale nigdy wcześniej nie zgłębialiśmy specjalnie wiedzy na ich temat. Obejrzeliśmy instruktaż, jak je montować, i w zasadzie to wszystko.

Dopiero współpraca z portalem Ładnebebe, w której realizowaliśmy materiał o klimatycznych miejscach w Polsce razem z marką Avionaut tworzącą foteliki samochodowe dla dzieci, uświadomiła nam wiele kwestii w kontekście bezpiecznego montowania fotelików i rodzaju materiałów, z których są wykonane, poprawnego zapinania pasów, a co najważniejsze – pozycji dzieci tyłem do kierunku jazdy. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za tę współpracę, gdyż od tej pory Laura i Jeremi siedzą z nami w samochodzie tylko i wyłącznie tyłem do kierunku jazdy, co zwiększa bezpieczeństwo naszych dzieci aż… pięciokrotnie!

Ponadto dzięki fotelikowi Avionaut Pixel (to pierwszy fotelik dla noworodka/niemowlaka, który waży zaledwie 2,5 kg) nawet ja – mama mogłam ze spokojem wypinać śpiącego Jeremiego i przenosić w różne miejsca. To najlżejszy do tej pory fotelik na rynku! Zobaczcie koniecznie nasze video z podróży po Hiszpanii, w którym zawarliśmy wszystkie niezbędne informacje na temat fotelików dla dzieci marki Avionaut. Mamy nadzieje, że będzie dla Was inspiracją w podróżach z Waszymi dziećmi.

Polecamy Wam również zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi marki Avionaut, której misją jest edukacja rodziców i dziadków na temat bezpieczeństwa w podróży.

Slowspotter z marką Avionaut w Hiszpanii. Sprawdź nasze video.

Dlaczego rekomendujemy foteliki Avionaut?

  • Avionaut to marka pro-społeczna – misją marki Avionaut jest edukacja w zakresie bezpiecznego podróżowania
  • Produkty wyprodukowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów i surowców np. z ekologicznego materiału EPP, co gwarantuje najwyższy poziom ergonomii i bezpieczeństwa
  • Spełnia najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa: i-Size oraz ECE-R129.
  • Foteliki zapamiętują kształt ciała Dziecka, co zapewnia Maluchowi wygodniejszą podróż
  • Dostępność fotelików tyłem do kierunku jazdy
  • Miękkie i najwyższej jakości materiały, wygodny zagłówek oraz regulacja pochylenia
  • Otwarci i pełni serdeczności pracownicy firmy Avionaut:)
Podaj dalej :)

Spodobał Ci się artykuł?
Slowspotter

Subiektywny przewodnik o podróżach w duchu slow travel. Rodzinnie wyruszamy w świat niespiesznych podróży, aby odnaleźć klimatyczne miejsca, w których czas wolniej płynie oraz historie, które inspirują do świadomego życia. W podróżach stawiamy na bliskość natury, świadomy wypoczynek, zdrową, lokalną kuchnię i wspieranie lokalnych społeczności.

Zobacz również...

0 0 votes
Article Rating
Zaloguj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x